Fenwick's

Odtłuszczacz do hamulców tarczowych 200 ml

Odtłuszczacz do hamulców tarczowych 200 ml
Odtłuszczacz do hamulców tarczowych 200 ml

Błyskawiczne i łatwe czyszczenie łożysk kulkowych i łożysk jednokierunkowych Skike.

ODTŁUSZCZACZ DO HAMULCÓW TARCZOWYCH nie jest zwyczajnym odtłuszczaczem. Technologia wykorzystująca zastosowanie potrójnej mieszaniny rozpuszczalników użytych do jego produkcji, zapewnia natychmiastowe czyszczenie oraz odparowanie pozostawiając nieskazitelnie czystą powierzchnię.  Zapewnia jednocześnie doskonały podkład pod kolejne  smarowanie smarem do łożysk lub profesjonalnym smarem do łożysk. 

Preparat powstał z myślą o rowerach - poprawia wydajność hamulców tarczowych, eliminując nieprzyjemny pisk podczas hamowania powodowany zanieczyszczeniem klocków hamulcowych. Można go dodatkowo stosować jako suchy odtłuszczacz do łańcuchów, mechanizmów przerzutek, kaset, zębatek  i łożysk. 

Sposób użycia:

Krok 1: Wstrząsnąć przed użyciem.

Krok 2: Rozpylić z odległości 20cm, używając krótkich psiknięć

Krok 3: Pozostawić na około 10 sekund

Krok 4: Rozpylić  ponownie, przysuwając aerozol bliżej, używając dłuższych serii.

Krok 5: Rozpuszczony osad usunąć chłonną szmatką.

Porady:

W przypadku użycia ODTŁUSZCZACZA DO HAMULCÓW TARCZOWYCH do czyszczenia łańcucha, absolutną koniecznością jest jego ponowne nasmarowanie, używając wybranego oleju FENWICK'S. Świetny do oczyszczania pancerzy zmiany biegów przed ich ponownym nasmarowaniem OLEJEM WSZECHSTRONNYM W SPRAYU.

Wysyłka w: 2 dni

Cena:

26,50 zł

szt.

Odtłuszczacz do napedu rowerowego 500 ml

Odtłuszczacz do napedu rowerowego 500 ml
Odtłuszczacz do napedu rowerowego 500 ml

Totalnie wyczyści i odtłuści zostawiając dodatkowo ochronną zabezpieczającą przed rdzą powłokę - zastosowanie do łożysk kulkowych i jednokierunkowych Skike. Po czyszczeniu zastosuj smar do łożysk.

Główne zastosowanie - rowery. ODTŁUSZCZACZ DO NAPĘDU ROWEROWEGO jest stosowany w sytuacjach, kiedy wodne odtłuszczacze nie radzą sobie z usunięciem ciężkich smarów. W  wyjątkowo szybki i łatwy sposób usuwa mazisty brud gromadzący się na komponentach rowerowych. Bazująca na rozpuszczalnikach, potężna pod względem skuteczności receptura tego preparatu, wspierana jego aplikowaniem pod wysokim ciśnieniem natychmiast rozpuszcza i usuwa osad zgromadzony na kasetach, łańcuchach i tarczach zębatych pozostawiając  komponenty czystymi,  o wyglądzie porównywalnym  z nowymi, zabezpieczając je dodatkowo lśniącą antykorozyjną powłoką. Bądź ostrożny, to naprawdę silnie działający specyfik  - nie zużywaj całości od razu. 

Sposób użycia:

Krok 1: Wstrząsnąć przed użyciem. Używać w przewiewnych pomieszczeniach.

Krok 2: Spryskać delikatnie, aby wstępnie zmoczyć powierzchnię przed czyszczeniem.

Krok 3: Odczekać 1-2min.

Krok 4: Wyczyścić używając szczoteczki.

Krok 5: Spłukać wodą lub spryskać ponownie zdmuchując brud z czyszczonej powierzchni, używając dłuższych serii i  bliżej     przysuwając aerozol.

Krok 6: Rozpylać do momentu całkowitego wyczyszczenia, chwytając rozpuszczany osad w chłonną szmatkę.

Porady:

Praktyczne filmy przedstawiające zastosowanie preparatów rowerowych FENWICK'S dostępne na YouTube (wpisać: MR FENWICKS).

Wysyłka w: 2 dni

Cena:

59,50 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl