Wypożyczalnia SKIKE

Wypożyczalnia Skike działa w Warszawie na Kabatach. Wypożyczyć można: nartorolki Skike: V07-120, V07 PLUS, v7 FIX, V8 lift cross 2R, v8 TOUR, kijki, kaski, ochraniacze na kolana i łokcie.

W celu wypożyczenia sprzętu należy wcześniej skontaktować się telefonicznie: 604 467 267

Cennik wypożyczenia kompletu sprzętu:

w sobotę, niedzielę lub inne dni wolne od pracy:

50 zł za 1 godzinę (wypożyczenie sprzętu połączone z instruktażem jazdy - 60 zł za 1 godz.),

100 zł za dobę

w pozostałe dni: 

45 zł za 1 godzinę (wypożyczenie sprzętu połączone z instruktażem jazdy -60 zł za 1 godz.),

90 zł za dobę

 

Nauka jazdy na własnym sprzęcie (bez wypożyczenia) - 40 zł za 1 godzinę

 Jak się ubrać i co zabrać: 

1. ubiór sportowy, odpowiedni do pogody

2. buty sportowe, sznurowane, takie, by stopa nie była "luźna" w bucie

3. rękawiczki

4. kask i ochraniacze na łokcie i kolana (jeśli nie masz, to są dostępne w wypożyczalni)

 

Regulamin wypożyczalni Rollski Mariola Wołowczyk

 1. Klientem wypożyczalni może być każda osoba, która zaakceptuje regulamin wypożyczalni. Wraz z podpisaniem umowy wypożyczenia Klient zawiera z Wypożyczalnią umowę łącznie z warunkami określonymi w niniejszym regulaminie.
 2. Wypożyczalnia oddaje do dyspozycji Klienta przygotowany sprzęt sportowy oraz dokłada wszelkich starań, by spełnić oczekiwania Klienta w tym zakresie. Sprzęt sportowy będący przedmiotem wypożyczenia jest własnością wypożyczalni.
 3. Sprzęt wypożyczyć może Klient, który okaże dokument tożsamości z aktualnym zdjęciem, pozwalający na identyfikację osoby wypożyczającej i potwierdzenie danych osobowych (imię, nazwisko, Pesel, ewentualnie adres zamieszkania).
 4. Wypożyczalnia może zastosować dodatkową formę zabezpieczenia w postaci kaucji zwrotnej.
 5. Wypożyczenie i zwrot sprzętu odbywa się w siedzibie wypożyczalni.
 6. Klient odbierając sprzęt powinien sprawdzić stan techniczny i kompletność sprzętu.
 7. Klient podpisując umowę wypożyczenia, potwierdza, że otrzymał sprzęt pozbawiony wad, zgodny ze specyfikacją i w dobrym stanie technicznym.
 8. Klient zobowiązuje się zwrócić sprzęt w takim samym stanie technicznym.
 9. Klient oświadcza, że posiada niezbędną wiedzę na temat eksploatacji sprzętu i zobowiązuje się do dbałości o sprzęt oraz wykorzystywania go bezpiecznie i zgodnie z przeznaczeniem. Klient wykorzystuje sprzęt na swoją odpowiedzialność.
 10. Użyczenie sprzętu osobie trzeciej odbywa się na odpowiedzialność Klienta.
 11. Okresem rozliczeniowym za wypożyczenie sprzętu jest doba kończąca się o godzinie 19.00 (nie dotyczy wypożyczeń na godziny). Opłata za wypożyczenie sprzętu ustalana jest indywidualnie.
 12. Przedłużenie czasu wypożyczenia należy zgłosić najpóźniej w dniu zwrotu określonego w umowie wypożyczenia.
 13. W przypadku zwrotu sprzętu po ustalonym terminie zwrotu wypożyczalnia nalicza opłatę w wysokości ustalonej przy wypożyczeniu. Opłaty za wypożyczenie nalicza się od dnia wypożyczenia do dnia zwrotu sprzętu lub do dnia wpłacenia należności za utracony sprzęt.
 14. Klient ponosi odpowiedzialność za zaginięcie sprzętu. W przypadku zaginięcia sprzętu lub innych okoliczności uniemożliwiających zwrot sprzętu w ustalonym terminie Klient ma obowiązek niezwłocznego poinformowania wypożyczalni. W przypadku nie zwrócenia sprzętu w ustalonym terminie Klient, który wpłacił kaucję upoważnia wypożyczalnię do zatrzymania kaucji w całości z chwilą upływu terminu zwrotu. Klient, który nie wpłacał kaucji, w przypadku zaginięcia sprzętu zobowiązuje się uregulować ustaloną przez wypożyczalnię kwotę najpóźniej w terminie zwrotu sprzętu wyznaczonego w umowie.
 15. Klient ponosi odpowiedzialność za zniszczenie i zdekompletowanie sprzętu. Wysokość szkody ustala wypożyczalnia w oparciu o wartość braków lub cenę naprawy. W przypadku zwrócenia sprzętu uszkodzonego lub niekompletnego Klient upoważnia wypożyczalnię do zatrzymania kaucji w części stosownej do uszkodzenia lub braku. Klient, który nie wpłacał kaucji, w przypadku zwrotu sprzętu uszkodzonego lub niekompletnego zobowiązuje się uregulować ustaloną przez wypożyczalnię kwotę najpóźniej w terminie zwrotu sprzętu.
 16. Klient odpowiada finansowo za uszkodzenia spowodowane nieprawidłowym użytkowaniem sprzętu.
 17. W razie wcześniejszego zwrotu sprzętu niż przewidziany w umowie, wypożyczalnia nie zwraca pieniędzy za niewykorzystany czas.
 18. Wypożyczalnia nie ponosi odpowiedzialności za nieszczęśliwe wypadki i uszkodzenia ciała zaistniałe w czasie użytkowania wypożyczonego sprzętu.
 19. Jazda na nartorolkach to sport wymagający kondycji fizycznej i odpowiednich umiejętności. Zalecamy jazdę w kasku ochronnym i ochraniaczach na kolanach i łokciach.

 

Mariola Wołowczyk

 

01.10.2012

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl